Vybavení sportovišť

A-z sporting

Provádíme výstavby a rekonstrukce venkovních sportovních areálů, v naší nabídce jsou:

 • tenisové kurty
 • volejbalové kurty
 • fotbalová hřiště
 • multifunkční sportovní areály
 • beachvolejbalové kurty
 • víceúčelová hřiště
 • nohejbal, pétangue, badminton, florbal, kluziště
 • parkové a travnaté plochy
 • zámkové dlažby ke sportovištím
 • oplocení sportovišť
 • automatické závlahy
 • osvětlení sportovních areálů

Důležité info :

Povrchy sportovišť jsou klasické antukové, přírodní nebo umělé trávníky. Pro každý typ hracího povrchu je třeba nejdříve zhotovit podloží, které je velmi důležité pro správnou funkci hrací plochy.

Provádíme výstavbu a rekonstrukce hracích ploch včetně veškerých zemních prací s dodávkou potřebného kameniva, případně jiných speciálních materiálů. Např. pro výstavbu víceúčelového sportoviště s umělým trávníkem o celk. rozměrech 17 x 35 m je třeba použít cca 350 tun štěrků a substrátů. Výstavba takového sportoviště trvá 30 dnů a z toho minimálně 20 dnů trvají pokládky štěrků a substrátů, které po dokončení vůbec nejsou vidět. Práce na podloží sportoviště jsou naprosto zásadní a je třeba je provádět s velkou pečlivostí. Závady sportoviště, které by se po dokončení objevily, prakticky nelze odstranit bez vynaložení vysokých nákladů a jejich odstranění trvá stejnou dobu, jako výstavba samotná. Po zkušenostech s různými dodavateli a z důvodu jednoznačného držitele záruky nyní každou sportovní plochu stavíme  od A do Z, tedy zemní práce, štěrkové vrstvy, podkladovou vrstvu pod povrch, povrch samotný buď antukový nebo umělé trávníky. Dále instalaci zemních pouzder, basketbalových stojanů, branek. Okolo sportoviště obrubníky a oplocení. Tento postup se v praxi osvědčil a je také levnější než několik dodavatelů. Za dílo je potom možno nést plnou záruku.

Sportovní plochy vybavujeme doplňky a hracími prvky dle přání zákazníků: vybavení sportovišť

Pro některé stavební postupy používáme stroje a techniku se speciálním příslušenstvím, které sami na základě zkušeností vyrábíme. Dosahujeme tím vysoké produktivity práce.

Typizované katalogové projekty stanovených rozměrů a cen:

Sporting universal I.

16×22 m pro 16 druhů sportů

podnik.norma suI./352

Sporting universal II.

16×26 m pro 16 druhů sportů

podnik.norma suII./416

Sporting universal III.

15×35 m pro 19 druhů sportů

podnik.norma suIII./525

Sporting universal IV.

17×35 m pro 19 druhů sportů

podnik.norma suIV./595

Antukový volejbalový kurt

typ A1  15 x 24m

podnik.norma A1/360

Antukový tenisový kurt

typ A2  18 x 36m

podnik.norma A2/648

Dále stavíme sportoviště libovolných rozměrů a tvarů dle požadovaných parametrů,případně na základě dodané projektové dokumentace.

Jakékoliv další info na: technika.rokytnice@seznam.cz

INFORMATIVNÍ UKÁZKA

Typizovaný projekt sporting universal III.  (suIII./525 )

povrch umělý trávník multisport výška vlasu 20mm, 29.000in / m2, zásyp křemičitý písek, podloží štěrkové vrstvy + roznášecí deska, lajnování multisport, vybavení sada tenis, sada universal, 2x basketbal, sada florbal, tenisová trénink. odraz. stěna system 2xBIG, zde navíc s doskočištěm skoku dalekého + ochranné pryžové obrubníky, doba výstavby cca 40 dnů.

 

 

 

Napsat komentář